ГОЛОВНА   |   ПРО НАС   |   СПЕЦІАЛЬНОСТІ    |   АБІТУРІЄНТОВІ   |   СТУДЕНТОВІ   |   ВИКЛАДАЧУ   |   БІБЛІОТЕКА
 

 .:: СПЕЦІАЛЬНОСТІ   
Черкаський державний бізнес-коледж проводить підготовку студентів за слудуючими спеціальностями: Правила прийому до Черкаського державного бізнес-коледжу на 2004 рік.(нове!)

Положення про проведення творчого конкурсу для абітурієнтів за спеціальністю „Дизайн”.(нове!)

Положення про дострокові іспити на перший курс ЧДБК на 2004 рік.(нове!)

Розклад занять на другий семестр 2003-2004 навчального року.

Інформація про вартість навчання на 2004-2005 навчальний рік.
.:

 :.: НОВИНИ    

.: 30.04.2004

Вітаємо директора Кукліна Олега Володимировича з обранням членом-кореспондентом Інженерної академії України по секції економіки, права та управління.

Вітаємо заступника директора з економіки Азьмук Надію Анатоліївну з нагородженням знаком "Відмінник освіти України" за сумлінну працю, особистий внесок у справу впровадження новітніх технологій навчання, виховання підростаючого покоління, підготовки висококваліфікованих фахівців для підприємницької діяльності.

Педагогічний колектив, профком.

.: 13.03.2004

Вітаємо жіночу команду коледжу з волейболу, яка виборола 1 місце у IV обласній Спартакіаді вищих навчальних закладів освіти I-II рівнів акредитації. Бажаємо успіхів у спорті та навчанні.

Вітаємо жіночу і чоловічу команди з баскетболу, які посіли треті місця у IV обласній Спартакіаді вищих навчальних закладів освіти I-II рівнів акредитації. Бажаємо всім міцного здоров`я, підвищення рівня спортивної майстерності та успіхів у навчанні. .

.: 09.03.2004

Вітаємо заступника директора з гуманітарної освіти та виховання Шеревеню Андрія Дмитровича з нагородженням Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та з нагоди 50-річчя утворення області.


Вітаємо викладача циклової комісії української мови та машинопису Кривицьку Раїсу Сергіївну з нагородженням
Почесною грамотою Черкаської обласної Ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у впровадження сучасних методів навчання та з нагоди 50-річчя утворення області.

Вітаємо заступника директора з економіки Азьмук Надію Анатолієвну, завідуючу цикловою комісією фундаментальних та природничих наук Кацімон Оксану Василівну, викладача циклової комісії української мови та машинопису Красюк Валентину Леонтієвну, вихователя гуртожитку коледжу Корецьку Олександру Михайлівну з нагородженням Почесною грамотою головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за активну участь у розвитку національної освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді .

.: 24.02.2004

У коледжі відбулось урочисте підписання договору на підготовку фахівців та угоди про співпрацю між Черкаською обласною організацією Українського союзу промисловців та підприємців, Черкаським обласним об`єднанням організацій роботодавців та Черкаським державним бізнес-коледжем. Документи в присутності представників педагогічного колективу, студентів, батьківського комітету підписали народний депутат України, президент ЧОО УСПП, голова ЧОООР Борис Сергійович Райков та директор ЧДБК Олег Володимирович Куклін. Документи передбачають спільну діяльність у сфері підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста та бакалавра з метою реалізації соціально-економічної політики та політики зайнятості в Черкаській області. Планується збільшити щорічне замовлення фахівців із 190(на 2005 рік) до 240(на 2008 рік).

.: 07.02.2004

Вітаємо гр. №1Д-01 (4 курс, спеціальність - "Дизайн"), яка за підсумками І семестру 2003-2004 навчального року визнана кращою академічною групою Черкаського державного бізнес-коледжу. Студентів групи нагороджено екскурсійною поїздкою в м. Київ.

.: 26.01.2004

Вітаємо голову методичної ради Черкаського державного бізнес-коледжу ректора Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького Кузьмінського Анатолія Івановича з отриманням диплома доктора педагогічних наук.

.: 16.01.2004

Великий випуск новин від вересня 2003 року до січня 2004 року. Надалі новини будуть виходити регулярно і без затримок.

Спортивне життя коледжу

13 і 20 вересня для студентів-першокурсників проводились однодобові туристичні подорожі в осінній ліс. До Дня фізичної культури та спорту 11 січня проводились спортивно-туристичні змагання та естафети.

11 жовтня студенти коледжу приймали участь в обласній Спартакіаді серед вищих навчальних закладів освіти І-ІІ рівня акредитації з легкоатлетичного кросу і зайняли V місце.

1 листопада студенти коледжу приймали участь у змаганнях в обласній Спартакіаді з настільного тенісу, де зайняли ІІІ місце. Вітаємо команду-призера і бажаємо подальших успіхів у змаганнях.

Навчальне життя коледжу

Вітаємо всіх співробітників зі святом 1 вересня - Днем знань! Бажаємо студентам набуття добрих знань, відмінних оцінок, а викладачам - стараних і розумних студентів.

Вітаємо всіх наукових працівників і викладацький склад всіх навчальних закладів м.Черкаси з професійним святом - Днем учителя! Бажаємо міцного здоров`я, наснаги у роботі, сімейного благополуччя і успіхів на педагогічній ниві.

Студенти коледжу приймали участь у ІІ турі міських Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін "хімія" (29.11.2003), "основи інформатики і обчислювальної техніки" (18.12.2003), "іноземна мова" (20-21.12.2003 - ІV-V місце), а також приймали участь в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Ящика серед студентів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації (V місце).

16 вересня 2003 року студенти відділення "Дизайн" відвідували виставку "REX - Поліграфія та рекламна продукція" (м.Київ). 7 вересня 2003 року студенти гр.1Д-01 брали участь та стали дипломантами в регіональній виставці "Парадиз-2003". Вітаємо переможців та дипломантів виставки, бажаємо творчих успіхів в навчанні та практичній діяльності.

Культурно-мистецьке життя коледжу

13 вересня 2003 року студенти коледжу - учасники танцювального ансамблю народного танцю "Слов`яни" брали участь у театральній ході по вулицям м.Черкаси, присвячений дню міста.

6 вересня 2003 року для кращих студентів коледжу була організована туристична поїздка в м.Київ для ознайомлення з історично-архітектурними пам`ятками Києво-Печерської лаври та історичних місць Києва.

27 грудня 2003 року студенти коледжу - учасники танцювального ансамблю народного танцю "Слов`яни" брали участь у заключному концерті переможців обласного фестивалю народної творчості, присвяченого 190 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, 50 річниці утворення Черкаської області та Року культури в Україні.

Педагогічний колектив і студенти Черкаського державного бізнес-коледжу вітають всіх з Новим 2004 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо всім радості, здоров’я, злагоди і добра, благополуччя та успіхів в роботі і навчанні.

Команда КВК коледжу

Вітаємо учасників команди КВК коледжу „Кактуси” з вдалим виступом на Першому Всеукраїнському фестивалі команд КВК серед вищих навчальних закладів освіти І-ІІ рівня акредитації з зайнятим 2-м місцем і виходом у Кубок Асоціації КВН.

Вітаємо команду КВК „Кактуси” з вдалим виступом у 1/4 фіналу чемпіонату серед команд КВК м. Черкаси.

Вітаємо команду КВК „Кактуси” з зайнятим другим місцем у 1/8 фіналу Кубка Асоціацій команд КВК ВНЗ України і виходом в наступний тур, який відбудеться 8-11 грудня 2003 року в м. Житомир.

.: 14.01.2004
Вітаємо педагогічний колектив з нагородою Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за значний внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців комерційної діяльності та впровадження інноваційних технологій навчання.

.: 14.01.2004
Вітаємо заступника директора з економіки Азьмук Надію Анатоліївну із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

.: