• (0472) 64-10-00
  • CSBC@www.business-college.com.ua

Офіційне привітання Broward College з 50-річним ювілеєм ЧДБК

15 вересня 2016 р. регіональний директор з міжнародної освіти Broward College (Florida, USA) Скот Мейсон від імені президента Broward College Девіда Армстронга привітав Черкаський державний бізнес-коледж з ювілеєм.

Шановний професоре Куклін!

Мені було приємно познайомитися з Вами у травні цього року під час Вашого візиту до Broward College у складі української делегації, що відвідала коледжі та університети штату Флорида.

Особисто хочу привітати Вас та Черкаський державний бізнес-коледж зі святкуванням 50-річчя з дня заснування. Таке досягнення заслуговує на увагу, оскільки потребувало надзвичайної відданості від усіх зацікавлених сторін закладу.

Декілька років тому наш коледж також святкував своє 50-річчя, тому я розумію, скільки наполегливої праці було необхідно, щоб здолати такий рубіж.

Broward College буде пишатися, якщо ми знайдемо сфери співпраці з Вашим навчальним закладом щодо розробки спільних можливостей для наших студентів та професорсько-викладацького складу.

Я сподіваюся, що ми можемо реалізувати ці ініціативи в найближчому майбутньому.

З повагою, президент Девід Армстронг

Інші новини

Вітаємо чемпіонів області з волейболу
Вітаємо чемпіонів області з волейболу 02-03 квітня відбулися змагання з волейболу за програмою ХVІ обласної Спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредит ...
Тенденції розвитку ІТ-технологій в Україні
Тенденції розвитку ІТ-технологій в Україні 07 квітня 2015 року на базі Черкаського державного бізнес-коледжу відбулася ІХ студентська науково-практична конференція ...
“Шлях до фінансового успіху”
“Шлях до фінансового успіху” Відділення «Обліку та фінансів» Черкаського державного бізнес-коледжу запрошує школярів взяти участі в творчому конкурсі ...