• (0472) 64-10-00
  • CSBC@www.business-college.com.ua

Підсумки роботи представника Broward College Скота Мейсона у Черкаському державному бізнес-коледжі

15 вересня 2016 р. регіональний директор з міжнародної освіти Broward College (Florida, USA) Скот Мейсон провів зустріч з адміністрацією, викладачами та представниками Студентської ради Черкаського державного бізнес-коледжу, під час якої він разом з директором бізнес-коледжу Кукліним Олегом Володимировичем підвели підсумки роботи у період з 12 по 15 вересня у місті Черкаси.

Зокрема, вони зазначили, що створення Україно-американського освітньо-культурного центру підтримує значна кількість урядових, освітніх і бізнес-структур, оскільки його особливістю є відкритість для всіх бажаючих.

Початковим етапом реалізації спільного проекту Broward College з бізнес-коледжем є організація інтенсивного курсу з вивчення англійської мови із залученням фахівців із США.

За підтримки Скота Мейсона планується налагодити тісні взаємозв’язки студентської молодіжної організації бізнес-коледжу Rotaract Club Cherkasy з колегами у Флориді.

У кінці зустрічі пан Мейсон вручив пам’ятні сувеніри від Broward College директору Кукліну Олегу Володимировичу та голові Студентської ради Тетяні Букаті, а також отримав приємні фірмові подарунки на згадку про наш заклад.

Скот Мейсон подякував за теплий та щирий прийом і побажав коледжу подальшого розвитку.

Інші новини

Для стажування у Гонконзі обрали кращих з кращих!
Для стажування у Гонконзі обрали кращих з кращих! 2 березня 2016 р. пройшов І етап відбору кандидатів для стажування в одній із найвідоміших аудиторсько-консалтингових ко ...
День відкритих дверей
День відкритих дверей 26 березня 2016 року в Черкаському державному бізнес-коледжі відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні ...
Круглий стіл « Уроки Альберта Ейнштейна»
Круглий стіл « Уроки Альберта Ейнштейна» 5 квітня 2016 року з нагоди 137-ї річниці народження Альберта Ейнштейна цикловою комісією фундаментальних дисциплін було ...