• (0472) 64-10-00
  • CSBC@www.business-college.com.ua

Агенція регіонального розвитку Черкаської області розпочинає набір працівників

Директор бізнес-коледжу, професор Куклін О.В. був обраний до складу Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Черкаської області від ВНЗ та наукових установ та прийняв участь у її черговому засіданні.

В ході зустрічі членами Наглядової ради було обговорено основні стратегії розвитку Агенції, як неприбуткової установи, що утворена з метою ефективної реалізації державної регіональної політики та розвитку Черкаської області.

До складу Наглядової ради обрано 11 осіб, у т.ч. від бізнес-структур – Василь Хмельницький, перший віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців та Володимир Чеповий, співвласник та генеральний директор видавництва «Бліц-Інформ», від Черкаської обласної ради – Олександр Вельбівець, голова ради, від Черкаської облдержадміністрації – Ярослав Березань, заступник голови облдержадміністрації та Роман Карманнік, директор Департаменту регіонального розвитку, від громадських організацій – Євгеній Глєбов, голова Громадської ради при Черкаській облдержадміністрації та інші відомі керівники державних і підприємницьких структур Черкащини.

Членами Наглядової ради було оголошено про початок конкурсу на посаду виконавчого директора Агенції з 31 жовтня 2016 року. Термін подачі заяв для участі в конкурсі 30 днів, буде відібрано сім кандидатур, з яких Наглядовою радою буде відібраний один претендент.

Посадовий оклад виконавчого директора Агенції 25000 грн., додатково виплачується премія за показниками роботи.

Виконавчий директор Агенції регіонального розвитку Черкаської області, після призначення членами Наглядової ради, буде самостійно формувати штат Агенції в кількості до 25 осіб.

Додаткова інформація на сайті Черкаської облдержадміністрації.

Інші новини

У Черкаси повертається американський «Корпус Миру»
У Черкаси повертається американський «Корпус Миру» Із 1 червня у Черкасах знову з’являться представники «Корпусу Миру». Перший американський волонтер почне втілювати молод ...
“Шлях до фінансового успіху”
“Шлях до фінансового успіху” Відділення «Обліку та фінансів» Черкаського державного бізнес-коледжу запрошує школярів взяти участі в творчому конкурсі ...
Презентація діяльності Індустріального гендерного комітету з реклами
Презентація діяльності Індустріального гендерного комітету з реклами 22 квітня в рамках Дня кар’єри відділення маркетингу та комерції до Черкаського державного бізнес-коледжу завітала генер ...