• (0472) 64-10-00
  • CSBC@www.business-college.com.ua

Тенденції розвитку ІТ-технологій в Україні

07 квітня 2015 року на базі Черкаського державного бізнес-коледжу відбулася ІХ студентська науково-практична конференція „Тенденції розвитку ІТ-технологій в Україні”.

Конференція розпочалася виступом директора коледжу професора, д.е.н. Кукліна О. В.. Однією із основних тез докладу був наголос на необхідності розвитку ІТ-індустрії в Україні, та поширеню співпраці студентів та викладачів Черкаського державного бізнес-коледжу з Черкаським ІТ-кластером.

Також у конференції прийняли участь запрошені спікери конференції, Кудрявцев Микола Сергійович - голова правління Cherkasy IT Cluster, та Дибенко Володимир Олександрович - засновник компаній Artel Outsourcing Group та WebKate, співзасновник Cerkasy IT Cluster.

У своїй доповіді Кудрявцев Микола Сергійович окреслив ряд юридичних проблем з якими стикається кожен ІТ-фахівець у своїй професійній діяльності, та шляхи їх вирішення.

Дибенко Володимир Олександрович окреслив у своєму докладі ряд існуючих можливостей для подальшого працевлаштування випускників у сфері ІТ-технологій в Черкаському регіоні.

Виступи студентів зацікавили своїми інноваційними підходами та програмними продуктами не лише слухачів конференції, а й запрошених гостей.

Бажаємо всім учасникам конференції подальшої реалізації розроблених проектів та нових ідей.

Інші новини

Новації вступної кампанії-2016 – створення можливостей і для працевлаштування випускників, і для розвитку економіки регіону
Новації вступної кампанії-2016 – створення можливостей і для працевлаштування випускників, і для розвитку економіки регіону Вступна кампанія-2016 до вишів Черкащини буде проходити за новим Переліком галузей знань і спеціальностей, за якими здій ...
Відбувся експрес-тренінг на тему
Відбувся експрес-тренінг на тему "Чинники успішного працевлаштування" 8 квітня 2016р. в рамках роботи Business Club для студентів випускної групи № 1Е-13 відбувся експрес-тренінг на тему "Чи ...
Круглий стіл « Уроки Альберта Ейнштейна»
Круглий стіл « Уроки Альберта Ейнштейна» 5 квітня 2016 року з нагоди 137-ї річниці народження Альберта Ейнштейна цикловою комісією фундаментальних дисциплін було ...