• (0472) 64-10-00
  • CSBC@www.business-college.com.ua

Посвята першокурсників відділення економіки в почесні економісти ЧДБК

12 жовтня 2017 р. у Черкаському державному бізнес-коледжі відбулося святкування Міжнародного дня економіста. В рамках цього заходу студентами і викладачами відділення економіки було облаштовано фотозону та візуальний робочий простір роботи студентського Business Club, а також виготовлено економічний бюлетень. За традицією в цей день відбулась посвята в економісти наших першокурсників, які навчаються у групах № 1Е-17 та № 3Е-17 за спеціальністю «Економіка».

Студенти мали нагоду ознайомитись з автобіографією відомого хіміка-винахідника Альфреда Нобеля, за заповітом якого у 1900 році було засновано нобелівський преміальний фонд, а також з історією започаткування виплати найпрестижнішої у світі премії в галузі економіки – премії Шведського державного банку з економічних наук пам’яті Нобеля. Цікавою була презентація основних здобутків лауреатів премії в галузі економіки, починаючи з 1969 року і до 2017-го.

Пізніше, юні економісти взяли участь в інтелектуальній грі «Найрозумніший економіст – першокурсник», де проявили свою ерудицію, швидкість мислення та знання із загальноекономічних питань.

Боротьба була азартною та запеклою, оскільки всі учасники-фіналісти були однаково сильними за інтелектуальним потенціалом. Тож за підсумками конкурсних завдань перше місце виборов Кривенко Данило, друге – Філоненко Наталя і третє – Рижай Ольга, які за проявлені знання і кмітливість отримали дипломи та цінні подарунки.

На завершення даного заходу всім студентам груп № 1Е-17 та № 3Е-17 вручено цінні подарунки з символікою нашої альма-матер та присвоєно звання «Почесний економіст ЧДБК»!

Інші новини

 День поезії  в ЧДБК
День поезії в ЧДБК До Всесвітнього дня поезії бібліотекарі коледжу спільно з цикловою комісією кураторів та соціальних педагогів організува ...
Вітаємо абсолютних чемпіонів області з шахів
Вітаємо абсолютних чемпіонів області з шахів 19 березня відбулися змагання з шахів за програмою ХVІ обласної Спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Команда б ...
Угода про співпрацю з Oxford House College and SOL Camps International
Угода про співпрацю з Oxford House College and SOL Camps International Черкаський державний бізнес-коледж є офіційним представником Oxford House College. 12 квітня 2016 року коледж підписав у ...