• (0472) 64-10-00
  • CSBC@www.business-college.com.ua

КОМАДНИЙ ТРЕНІНГ З КРЕАТИВНОГО МИСЛЕННЯ ДЛЯ ЕКОНОМІСТІВ – БАКАЛАВРІВ

У рамках роботи студентського Business Club продовжується цикл командних тренінгів з креативного мислення. 28 листопада 2017 року відбувся черговий тренінг, організований Майстернею креативних ідей для студентів випускної групи № ЕК-16, які навчаються за ОКР бакалавр.

Основними завданнями тренінгу були формування простору для розвитку особистісного потенціалу кожного учасника тренінгу; навичок командотворення та взаємної співпраці; генерування ідей та їх візуалізації. Виконання завдань відбувалося з використанням таких креативних інструментів як фотопазли, мультимедійні матеріали, інтелектуальна гра «правда/брехня», інтерпретація та розуміння смислів стародавніх слов’янських висловів та бізнес-афоризмів; складання тематичних сінквейнів з економіки, планування, потенціалу, бізнесу; ситуацій, спрямованих на розвиток гнучкості мислення; зчитування візуальних образів бізнес-формату; створення візуальних карт.

Емоційний колорит та інформаційна насиченість заходу забезпечили підняття командного духу учасників тренінгу і сприяли якісному виконанню всіх завдань.

За підсумками роботи команд було відзначено емоційність «зеленого капелюха», позитивне мислення «червоного», конструктивність «синього» та поміркованість «жовтого капелюхів».

З нетерпінням чекаємо на продовження роботи творчої майстерні наступного семестру, де ми продовжимо роботу над формуванням навиків розуміння більш глибокого смислу процесів та явищ і комунікування ідей, розвитком соціального інтелекту, оригінальності та адаптивності мислення. Відділення економіки висловлює щиру подяку Харченко С.В., викладачу економічних дисциплін за організацію та проведення даного заходу.

Інші новини

Планові тренування з цивільної оборони
Планові тренування з цивільної оборони 8 квітня 2016 року в Черкаському державному бізнес-коледжі поводились планові тренування з цивільної оборони, на яких с ...
«Сім кольорів мистецтва»
«Сім кольорів мистецтва» 9 квітня у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставка робіт викладачів та студентів кафедри дизайну « ...
V-ий Студентський фестиваль реклами
V-ий Студентський фестиваль реклами 22 квітня 2016 р. були підведені підсумки V-го Студентського фестивалю реклами. За результатами голосування журі конкурс ...