• (0472) 64-10-00
  • CSBC@www.business-college.com.ua

Молоді дизайнери розроблять альтернативні варіанти оформлення зовнішньої реклами в Черкасах

18-19 червня у приміщенні Черкаського державного бізнес-коледжу відбудеться перший в Черкасах дизайн-хакатон «Вивіска Lab». Формат хакатону – це вид командної роботи, коли за короткий період часу учасники мають розробити реальні рішення певної проблеми.

Мета дизайн-хакатону – напрацювати альтернативні варіанти оформлення вивісок, вітрин, фасадів, МАФів в Черкасах згідно зі світовими тенденціями та нормами.

До участі запрошуються усі охочі, які цікавляться чи професійно займаються дизайном. Учасники працюватимуть у командах по 2-3 людини у супроводі професійних менторів. Зареєструватися до участі можна за посиланням .

Також на учасників чекає лекція від запрошеного спікера з Івано-Франківська про приклади схожих проектів в Україні та світі і про тенденції в оформленні зовнішньої реклами, що гармонійно вписується у міський простір.

Організатори проекту «Вивіска Lab» - ГО “Промолодь”, Masters Academy та ЧДБК запрошують до участі усіх, кого цікавить тема зовнішнього вигляду нашого міста. Участь у дизайн-хакатоні безкоштовна, учасників забезпечать комфортними умовами для роботи та відпочинку, а на переможців чекають призи. З собою варто мати ноутбук з встановленим стандартним набором графічних редакторів (наприклад, Photoshop and Illustrator).

Результати роботи учасників – альтернативні проекти оформлення зовнішньої реклами в Черкасах будуть максимально поширені в бізнес-середовищі та серед мешканців міста.

Старт дизайн-хакатону - в суботу 18 червня о 9:30, завершення – в неділю 19 червня о 13:00, місце проведення – Черкаський державний бізнес-коледж, вул. Чорновола, 243.

Слідкувати за оновленнями події можна на сторінці у FB facebook.com

Інші новини

ЧЕРКАЩАН ЗАПРОШУЮТЬ НА УНІКАЛЬНУ ВИСТАВКУ
ЧЕРКАЩАН ЗАПРОШУЮТЬ НА УНІКАЛЬНУ ВИСТАВКУ "СІМ КОЛЬОРІВ МИСТЕЦТВА" У Черкаському обласному художньому музеї 19 квітня о 16-00 год відкриється виставка робіт викладачів та студентів кафедр ...
Студенти відділення економіки та туризму 
навчаються приймати управлінські рішення
Студенти відділення економіки та туризму навчаються приймати управлінські рішення 28 квітня в рамках роботи Business Club на відділенні економіки та туризму відбувся навчально-практичний семінар на тем ...
Результати виборів голови Студентської ради коледжу
Результати виборів голови Студентської ради коледжу 19-20 травня у коледжі відбулися вибори нового голови Студентської ради на 2016-2017 навчальний рік. На посаду балотувал ...