25-26 квiтня на базi Черкаського державного бiзнес-коледжу вiдбудеться щорiчний обласний чемпiонат з комп’ютерних iгор. Запрошуються всi бажаючi.
2015-04-26

EA представила Battlefield 4

Автор:Ратайчук П.Г. Дата:2013-03-28
Видавництво Electronic Arts офіційно представило гру Battlefield 4. Як передає портал Joystiq, компанія також підтвердила, що реліз відбудеться восени 2013 року. Більш точна дата поки не називається.
В основу наступної частини серіалу ляже движок Frostbite 3, який дозволить покращати графіку та штучний інтелект у грі.
Портал Videogamer зазначає, що, за словами розробників гри зі студії DICE, одиночна кампанія нової Battlefield буде менше лінійню, ніж у попередній грі, так як в неї внесуть «ключові елементи» з мультиплеєра. Так, рівні там стануть більш відкритими, що дасть гравцям більшу свободу пересування.
Головним героєм гри стане учасник загону Tombstone на ім’я Рекер. Перша місія в Battlefield 4 буде проходити в Баку, куди герой відправиться з трьома своїми товаришами по загону (Паком, Ірландцем і сержантом Данном). Передбачається, що гравець зможе частково управляти ними: наприклад, давати накази знищити будь-яку мету як на землі, так і в повітрі. Чи зможе він віддавати героям інші команди, поки невідомо. Сюжетні подробиці також не розкриваються, проте події гри будуть розвиватися на тлі конфлікту між Росією, США та Китаєм.
Розробники спростували нещодавні чутки про те, що у Battlefield 4 з'являться ігрові жіночі персонажі. Незважаючи на те, що в першому Геймплейний трейлері гри фігурують дві жінки, які б'ються на стороні загону Tombstone, ні в одиночній кампанії, ні в мультіплеєрі грати за них не дадуть.
EA також оголосила, що всі геймери, які зроблять попереднє замовлення на проект, безкоштовно отримають доповнення до гри (які саме, не уточняються). За попереднім замовленням Battlefield 4 Digital Deluxe на сервісі Origin геймери отримають ексклюзивні предмети, а також доступ в закрите бета-тестування мультиплеєра гри. Реліз відбудеться на Xbox 360, PS3 і PC. Версію для Wii U розробники випускати відмовилися.

PES або FIFA?

Автор:Ратайчук П.Г. Дата:2012-10-22
Мабуть, кожний футбольний вболівальник не один раз мріяв вивести свій футбольний клуб в гранди із нижчих дивізіонів. Ідеальним варіантом для цього є футбольні стимулятори. Сьогодні вони зазнали серйозних змін, внаслідок чого стали схожі на справжній футбол!
У світі панує гегемонія двох «гравців» футбольних стимуляторів – серій FIFA 2013 і PES. Перша серія, розробкою якої займається студія ЕА Canada, робить наголос на високоякісну та цікаву гру в футбол, повну багаточисленними ліцензійними лігами та футбольними клубами.
Pro Evolution Soccer, що розробляється японською студією Konami, не зміг добитися вершин вершин в укладанні контрактів для ліцензій, але може запропонувати покупцям ( а по сумісництву і гравцем) якісний ігровий процес, що повністю передає футбольну атмосферу.
На щастя, вся перевага футбольних стимуляторів зводиться до однієї до безпосередньої дії. Тобто якщо відкинути умови та пристрасті, тона виході ми отримуємо дві якісні футбольні серії, кожна з яких має свої плюси і мінуси.
А найголовніше FIFA і PES можуть дати гравцям те, задля чого мільйони людей на всій землі дивляться футбол: пристрасть та емоції. Навіть сидячи перед екраном монітора тримаючи гейм пад у руках Ви видчуєте атмосферу стадіону, що гуде наповнений людьми, рветься підтримати команду для досягнення нових трофеїв.
Футбольні стимулятори дуже тісно ввійшли в наше життя і закріпилося в головах як юних прихильників ігор, так і більш старших поколінь. Неважко уявити як само футбольні стимулятори зможуть підштовхнути малюка до спортивних занять, що позитивно позначиться на репутації FIFA і PES.
У будь якому випадку, поки існують відеоігри доти і буде справжнє змагання між цими, безумовно, могутніми серіями. Кожна з них щороку надає все більше можливостей, прагнучи відірватися від опонента але, на щастя, на кожну дію однієї студії у іншої знаходиться достойна відповідь.
Завершимо словами відомого футбольного коментатора: «Дивіться футбол, грайте у футбол, живіть футболом»!

1 2 3 4 5